Kapıda Ödeme
Ürünü sipariş verin, kapıda ödeyin
İstanbul içi kargo ücretsiz
İstanbul içi 100 tl ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz !
Ara

Sipariş ve Teslimat Şartları

1)  Siparişler tarafından hazırlanmış olan sipariş formu karşılıklı onaylanmadığı taktirde geçersizdir Sipariş esnasında alan  ölçüsü alınması talep edilmelidir,alan projesi var ise buda yeterlidir.

2)  Sipariş formunda karşılıklı belirlenen şartlar ile belirlenmiş ödeme (peşinat veya evrak)  ŞİRİNCE  ye verilmediği takdirde sipariş üretime alınmaz, sevkiyat yapılmaz. Vaktinde ödenmeyen ödemelerden dolayı üretimde ve montajda meydana gelebilecek gecikmelerden Soylu Grup sorumlu değildir.

3)  Müşteri siparişi ile ilgili özel isteklerini yazılı olarak (renk, ölçü, v.b.) belirtmek zorundadır. Aksi takdirde, Sipariş edilen ürün stokta bulunan ürünlerden hazırlanır, mevcut renkler (boru, korkuluk, kaydırak, çatı) gönderilir. Özel renkler istendiği takdirde teslim süresi 2 kat uzar.

4)  Çöp sepetleri, banklar, piknik masaları, aydınlatma elemanları montajları ŞİRİNCE’ ye ait değildir, müşteri tarafından yaptırılır.

5)  Montaj için gerekli olan kum, su, çimento, elektrik vb. tüm ihtiyaçlar müşteri tarafından temin edilir. 

6)  Montaj öncesi ve sonrası zemin ile ilgili tüm sorumluluk müşteriye aittir. Zeminin uygun olamadığı takdirde montaj yapılmaz. Montaj öncesi ŞİRİNCE müşteriyi istenilen zemin şartları ile ilgili bilgilendirir. Montaj sonrası zemin TS EN 1172-4-2 standartlarına uygun olarak yaptırılmalıdır.

7)  Montaj sonrası montaj şefi tarafından montaj teslim tutanağı verilir. Müşteri ürünün eksiksiz olduğuna ikna olduktan sonra bu formu imzalar, ürünü eksiksiz olarak teslim alır. Form imzalandıktan sonra üretim hatalarından kaynaklanan hatalar dışında hiç bir şey ŞİRİNCE sorumluluğunda değildir. Garanti kapsamına girmez.

8)  Müşteri isteği takdirde montajı ŞİRİNCE tarafından yapılmayan ürünlerde montaj hatalarından kaynaklanan problemlere karşı garanti verilemez. Güvenlik, hava şartları ve sosyal şartlara bağlı olarak ŞİRİNCE bazı hallerde montaj ekibi göndermeme hakkına sahiptir

9)  Tüm ürünlerimiz üretim hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.

10) Oyun grupları, bank, gazebo gibi ürünlerde ve ahşap aksamlarda hava şartlarına bağlı olarak Max.  5mm genişliğinde ve muhtelif boyda çatlaklar oluşabilir. Bu çatlaklar ahşabın doğal adaptasyon ve çevre iklim şartlarına uyumu ile alakalı teknik bir olaydır. Bu boyuttaki çatlaklar normal kabul edilir. Ancak çatlak genişliğinin 5 mm yi geçmesi ve bu durumun 6 aydan fazla sürmesi durumunda bu parça değiştirilir. Yine ahşap aksamlı ürünlerde yaz ve kış, mevsim ve rutubet farklılığı sonucu ortaya çıkan hareketlerde bağlantı vidalarında gevşeme veya sıkışmalar meydana gelebilir.

11) Sevkiyat öncesi montaj alanının hazır olduğu bildirilmesine rağmen montaj ekibinin montaj alanına gittiğinde montaj zeminin hazır olamadığı durumlarda ürünler müşteriye teslim edilir. Ürünlerin korunması ve muhafaza edilmesi ile ilgili tüm sorumluluk müşteriye aittir. 24 saat içinde montaj alanının hazırlanacağı teminatı verilirse ekip 1 günlük tüm konaklama, iaşe vb. masrafları müşteri tarafından karşılanmak şartı ile bekleyebilir. 24 saat içinde alan hazır hale getirilemez ise ekip alanı terk eder. Daha sonraki montaj tarihinde fatura bedelinin %10 u kadar bir montaj faturası ile ekibin tüm konaklama, yol ve iaşe masrafları müşteriye ait olmak şartı ile montaj yapılır.

17) Alan ölçülerinin müşteri tarafından yanlış verildiği durumlarda montaj sırasında bu sebepten kaynaklanan sorunlardan ŞİRİNCE sorumlu tutulamaz ve bu sebepten kaynaklanan gerekli masraflardan Soylu Grup sorumlu değildir.

19)  Yurt dışı montajlarında müşteri montaj ekibi için bir tercüman temin etmelidir.

20)  ŞİRİNCE’ nin  tüm ürünleri uygun ambalaj edilir. Extra veya farklı ambalaj ücretlendirilir.

21)   Montajı tamamlanan ünitelerin kış aylarında Min 3 gün yaz aylarında ise Min 2 gün süre ile ankraj betonlarının kuruması beklenmelidir. Bu süre içerisinde ürünlerin kullanılmaması gerekmektedir. Bu sorumluluk müşteriye aittir. Bu sebepten kaynaklanan deformasyonlardan Soylu Grup sorumlu değildir.

24) ŞİRİNCE montaj elemanları OHSAS iş sağlığı ve güvenliği kurallarına uygun çalışacaktır.

25) Bütün anlaşmazlıklarda İstanbul mahkemeleri yetkilidir.